Oferty w trybie art. 19 a


Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Społeczności Osiedlowej "Aura" w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. ”Ferie w mieście 2021” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej Klub Sportowy „Unia” Racibórz na realizację zadania publicznego pn. „Cykl otwartych turniejów dla dzieci i młodzieży w siatkonogę” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Parafii Rzymskokatolickiej św. Józefa w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. ”PARAKLET – Muzyczna opowieść o Duchu Świętym i Bożym Miłosierdziu łącząca w sobie elementy Uwielbienia i ewangelizacji” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej Akademia Piłkarska GOL Racibórz na realizację zadania publicznego pn. ”Szkolenie zawodników w piłce nożnej, w ramach klubu sportowego, w tym organizacja i udział we współzawodnictwie sportowym” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej „Źródło” w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. Sport, kultura, rekreacja – wakacyjna fascynacja z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej RTW Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. ”Regaty ODRA SUP CUP” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. ”Seniorze bądź aktywny” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia na  Rzecz  Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Rodziny " Pomocna Dłoń" na realizację zadania publicznego pn. ” Bezpieczne wakacje 2020" z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia Społeczności Osiedlowej "Aura" w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. ”Wakacje w mieście 2020 z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.
Liczba komunikatów: 45 Numer strony: 1  2  3  4  5  
Podmiot udostępniający informację:
Prezydent Miasta Racibórz
Informacja wytworzona przez:
Anna Pazurek
email: sp4@um.raciborz.pl tel.:+48327550621
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Anna Pazurek
email: sp4@um.raciborz.pl tel.:+48327550621
Data wytworzenia informacji:
$dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss",$dateTool.toDate( "EEE, dd MMM yyyy HH:mm:ss Z" , "$reserved-article-create-date.data", $locale))
Data udostępnienia informacji:
$dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss",$dateTool.toDate( "EEE, dd MMM yyyy HH:mm:ss Z" , "$reserved-article-modified-date.data", $locale))
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive