Inne konsultacje


Proces konsultacji społecznych projektu "Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Racibórz do roku 2030"  zakończono z dniem 12 marca 2023 r. Wyniki i przebieg tych konsultacji przedstawione zostały w Raporcie z konsultacji społecznych projektu "Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Racibórz do roku 2030" dostępnym w załączeniu.

Trwa wczytywanie metryki.
Proces konsultacji projektu Uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasad działania komitetu rewitalizacji zakończono z dniem 22 października 2022 r. Wyniki i przebieg tych konsultacji przedstawione zostały w Raporcie z konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasad działania komitetu rewitalizacji dostępnym w załączeniu.
Trwa wczytywanie metryki.

Proces konsultacji projektu Uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji na terenie Miasta Racibórz  zakończono z dniem 16 kwietnia 2022 r. Wyniki i przebieg tych konsultacji przedstawione zostały w Raporcie z konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dostępnym w załączeniu.

Trwa wczytywanie metryki.
Proces konsultacji projektu Programu zakończono z dniem 17 listopada 2021 r. Wyniki i przebieg tych konsultacji przedstawione zostały w Raporcie z konsultacji społecznych projektu "Programu Wspierania Przedsiębiorczości Miasta Racibórz do roku 2027+" dostępnym w załączeniu.
Trwa wczytywanie metryki.

Proces konsultacji projektu Strategii zakończono z dniem 15 września 2021 r. Wyniki i przebieg tych konsultacji przedstawione zostały w Raporcie z konsultacji społecznych projektu "Strategii rozwoju miasta do roku 2030" dostępnym w załączeniu.

Trwa wczytywanie metryki.
Podmiot udostępniający informację:
Prezydent Miasta Racibórz
Informacja wytworzona przez:
Krystyna Kura
email: kkura.1@um.raciborz.pl tel.:327550738
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Krystyna Kura
email: kkura.1@um.raciborz.pl tel.:327550738
Data wytworzenia informacji:
20-01-2021 13:31:31
Data udostępnienia informacji:
22-03-2023 13:25:07
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie