Oferty w trybie art. 19 a


Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej – Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego na realizację zadania publicznego pn. „Odra łączy”.

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Raciborskiego Funduszu Lokalnego na realizację zadania publicznego pn. ”XIX Marsz Nadziei” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej - PTTK oddział w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. "20 Rajd Rowerowy Zakończenie Sezonu Kolarskiego 2018 dla dzieci, młodzieży i nie tylko..."
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Rodziny „Pomocna Dłoń” na realizację zadania publicznego pn. ”Szkoła Mobilna w Raciborzu”” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Rodziny „Pomocna Dłoń” na realizację zadania publicznego pn. ”DOBRZE BYĆ NOWYM” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej - Klub Sportowy Hit The Reil na realizację zadania publicznego "Rolkowanie z Hit The Rail" z pominięciem otwartego konkursu ofert
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej -Stowarzyszenie jeździeckie Huzar na realizację zadania publicznego pn. "Wakacje w siodle" z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej - Śląska Organizacja Wojewódzka LOK na realizację zadania publicznego pn. "Treningi Strzeleckie dla dzieci i młodzieży" z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej -KS Silesia Racibórz na realizację zadania publicznego pn. "Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach I liga" z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Liczba komunikatów: 21 Numer strony: 1  2  3  
Podmiot udostępniający informację:
Prezydent Miasta Racibórz
Informacja wytworzona przez:
Joanna Kos
email: eks9@um.raciborz.pl tel.:+48327550698
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Joanna Kos
email: eks9@um.raciborz.pl tel.:+48327550698
Data wytworzenia informacji:
19-04-2017 10:39:28
Data udostępnienia informacji:
01-10-2018 09:32:37
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie