Oferty w trybie art. 19 a


Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Klubu Sportowego Łamator na realizację zadania publicznego pn. „Trenuję - nie zażywam” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich otoczenia „Spektrum” na realizację zadania publicznego pn. „Wychodzimy z czterech ścian” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Hospicjum Św. Józefa. Zespół opieki Paliatywnej na realizację zadania publicznego pn. ”Hospicjum to też życie. Wieloaspektowość opieki hospicyjnej” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.

Prezydenmt Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej - Stowarzyszenie Jeździeckie HUZAR na realizację zadania publicznego pn. " Wakacje w siodle" .

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej – RTW Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego na realizację zadania publicznego pn. „Kajakarstwo na mapie Polski”.

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej – Klub Szachowy SILESIA na realizację zadania publicznego pn. „XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza”.

 

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej – Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego na realizację zadania publicznego pn. „Odra łączy”.

Trwa wczytywanie metryki.

Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Raciborskiego Funduszu Lokalnego na realizację zadania publicznego pn. ”XIX Marsz Nadziei” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta organizacji pozarządowej - PTTK oddział w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. "20 Rajd Rowerowy Zakończenie Sezonu Kolarskiego 2018 dla dzieci, młodzieży i nie tylko..."
Trwa wczytywanie metryki.
Prezydent Miasta Racibórz informuje, że wpłynęła oferta Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Rodziny „Pomocna Dłoń” na realizację zadania publicznego pn. ”Szkoła Mobilna w Raciborzu”” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
Trwa wczytywanie metryki.
Liczba komunikatów: 27 Numer strony: 1  2  3  
Podmiot udostępniający informację:
Prezydent Miasta Racibórz
Informacja wytworzona przez:
Anna Pazurek
email: sp4@um.raciborz.pl tel.:+48327550621
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Anna Pazurek
email: sp4@um.raciborz.pl tel.:+48327550621
Data wytworzenia informacji:
19-04-2017 10:39:28
Data udostępnienia informacji:
22-08-2019 10:19:00
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie